O nás

Tímto si dovolujeme představit společnost FOR – decor s.r.o. Společnost, která vznikla sloučením dvou subjektů samostatně podnikajících jako fyzické osoby.

Zatímco nosným výrobním programem jedné ze stran byla výroba kancelářského, později kuchyňského a bytového nábytku, firma druhého zakládajícího člena se od počátku své působnosti pohybovala v oblasti zpracování jak rostlého materiálu při výrobě různých soustružených prvků, tak následně i výrobou a zpracováním dýhových sesazenek a navazující dýhárenskou činností.

Tím že, postupně docházelo k vyšším požadavkům zákazníků, bylo nutno řešit také způsob tvarového dýhování jednotlivých dílců. Výsledkem těchto zpracovatelských postupů vznikaly zajímané výrobky a zároveň se začali množit požadavky na vytvoření struktury povrchu, která nebude totožná s vlastní kresbou té které dřeviny.

Od té doby započal za pomoci několika významných strojařských podniků vývoj a následně celá řada výpočtů, zkoušek a ověřování při vývoji a následné konstrukci strukturovací technologie.